Sıkça Sorulan Sorular

Esto Health Club nerede?

Vadi İzmit Sitesi mevkiinde. Fatih Mah. Altun Sok. No:130 A / 2 İzmit/Kocaeli

Esto Health Club'a nasıl üye olabilirim ?

Spor salonumuzun tüm olanaklarını keşfetmek için bir randevu alarak tesis turu yapabilirsiniz ve ardından hemen üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

Esto Health Club' da grup dersleri bulunuyor mu?

Elbette, spor salonumuzda birçok farklı grup dersi seçeneği bulunmaktadır. Yoga, Zumba, Dans Kardiyo, Aqua Gym, Total Body Workout, Glute Lab, Glute Pump, Power Pump, Hell Tabata, Ride Cycle, Full Body Workout, HIIT Cardio, HIIT Crunch ve Body Kickboks gibi dersler sunmaktayız.

Esto Health Club' da ailecek vakit geçirebileceğiniz alanlar bulunuyor mu?

Ailenizle birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz wellness alanlarımızda masaj, jakuzi, VIP sauna, meyve ve içecek ikramları, dinlenme alanları ve giyinme odaları bulunmaktadır.

ESTO HEALTH CLUB' DA aylık veya yıllık üyelik seçenekleri bulunuyor mu?

Mevcut durumda, spor salonumuzda aylık üyelik seçeneği bulunmamaktadır, ancak müşterilerimiz yıllık üyeliklerini oluşturabilirler.

Esto Health Club'da havuz bulunuyor mu?

Elbette. Tuzlu su havuzumuz, yaz ve kış ayları için uygun su ısısında kalacak şekilde tasarlanmıştır. Havuz derecelerimiz 26-28 derece aralıklarında ayarlanmaktadır.

ESTO HEALTH CLUB' DA çocuklar için oyun odası bulunuyor mu?

Spor yaparken çocuklarınızın da keyifli vakit geçirebilecekleri bir oyun salonumuz hizmetinize açıldı! Artık spor salonunda antrenman yaparken çocuklarınız da eğlenecek ve vakitlerini verimli bir şekilde değerlendirebilecekler. (3-9 yaş)

ESTO HEALTH CLUB'ın çalışma saatleri nelerdir?

Hafta içi: 07:00 - 23:00 / Hafta sonu : 09:00 - 21:00

YENİ DÖNEM KAMPANYALARINDAN FAYDALAN!

Esto'nun benzersiz yaşam alanı için aramıza katılın.


Kayıt ol