Fıtness

Şimdi başlamanın tam zamanı !

3 katta 7.000 m2 bulunan Son teknoloji Matrix Kardiyo ekipmanları, Serbest Ağırlıklar, sabit ağırlıklar ve Fonksiyonlu Makineler.
Matrix Ride, MX4, MX4 Active, Sprint 8 GX, Connexus özel sınıflar ile Esto ayrıcalıklarını keşfedin.

Harekete Geç

Sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak, her insanın hayalidir. Bu hayali gerçekleştirmek ve fitness ayrıcalıklarından yararlanmak için harekete geçin ve Esto ile tanışın. Fitness egzersizleri, vücut kaslarının hemen hemen hepsini kullanarak, düzenli olarak yapıldığında büyük faydalar sağlar. Kardiyo ve ağırlık egzersizleriyle birlikte yapılan bu egzersizler, kemik ve kas sistemini güçlendirerek metabolizmanın hızlanmasına yardımcı olur. Bu sayede vücut kalori yakar ve kilo verme süreci hızlanır. Ayrıca, sırt ve karın kaslarını çalıştıran egzersizler duruş bozukluğu gibi problemlerin ortadan kaldırılmasına katkıda bulunur. Esto ile, hayalinizdeki sağlıklı ve fit vücuda adım adım ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Ekipman

Kaliteli Ekipman

Uzman Traıner

Uzman Traıner

Kişiye Özel Ders

Kişiye Özel Dersler

Esto Health Club olarak spor yapmanın ve kaliteli bir yaşamın her yönünü, kişiye özel antrenman programları ve içeriklerle birleştirerek sunuyoruz. Uzman eğitmenlerimiz ile birlikte size özel bir antrenman programı oluşturabilir ve hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Ölçüm & İlk Yardım Odası

Vücut ölçümlerinizi ölçüm odasında yaptırarak kendinize uygun spor alanlarını keşfedebilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir aksilik yaşamanız durumunda ilk yardım odamızdan yardım alabilirsiniz.

ölcüm ve ilk yardım odası

Grup Derslerimiz
pump

Yoga


Aktif olarak bir pozdan diğerine farkındalıklı bir şekilde geçerek kasları g..pump

Zumba

Zumba, aerobik hareketlerini ve dans figürlerini içeren hareketli, eğlenceli kareogr..pump

Aqua Gym

Aqua gym kısaca su içinde yapılan egzersizler olarak tanımlanabilir. Suyun sağladığ..

YENİ DÖNEM KAMPANYALARINDAN FAYDALAN!

Esto'nun benzersiz yaşam alanı için aramıza katılın.


Kayıt ol